Bezpečnostní kamery

Bezpečnostní kamery se dnes používají pro sledování nejrůznějších objektů a pozemků, k zabezpečení bank, muzeí, galerií, benzinových pump, parkovišť, letišť a v mnoha jiných zabezpečovacích aplikacích. Bezpečnostní kamery v kamerových systémech jsou využívány při zabezpečení vnějších i vnitřních prostor, k zabezpečení velkých firemních objektů nebo v soukromé sféře (např. zabezpečení rodinného domu).

Pro bezpečnostní kamery lze použít řadu různorodých komponentů a typů kamer, záznamových zařízení, vodičů, proto je nutné dokonale se seznámit s prostředím a účelem ke kterému bude kamerový systém využíván. Na základě těchto poznatků se dále pokračuje v konečném návrhu systému. A díky naším bohatým zkušenostem v oblasti CCTV Vám rádi navrhneme řešení šité na míru. Námi dodané bezpečnostní kamery pak chrání jak osobní pocit bezpečí, tak i majetek.

 

 Často jsou bezpečnostní kamery nasazovány jako doplněk klasické EZS, čímž se zjednodušuje a zefektivňuje zabezpečení objektu.

Dodáváme a instalujeme kamerové systémy od různých výrobců: AVTECH, DAHUA, HIKVISION, SAMSUNG, AXIS, TRUEN, OXE, ACTI, MOBOTIX, ARECONT VISION, SONY, ...

Bezpečnostní kamery dnes umožňují značné množství služeb od dálkového přístupu k nasnímaným sekvencím po dlouhodobé archivování záznamu. Na všechny tyto systémy Vám rádi vytvoříme nabídku.

 

 

Dodáváme kompletní kamerové systémy značky OXE CCTV systems

Formulář pro nacenění CCTV systému

*
*
*

 DVR   PC

DOTAZY A POPTÁVKY
Máte zájem o více informací?
Jméno:
Email:
Telefon:
Dotaz:
 
SPOLUPRACUJEME
ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY
KONTAKT
VSV Connect, spol. s r. o.

Tel: +420 493 520 611
  +420 212 240 619

Fax: +420 493 520 613

Email:
Web: www.vsvconnect.cz
O společnosti   Reference   Dodavatelé   Servisní zóna   Záruka   Reklamační řád   Kontakty
2000-2021 | VSV Connect spol. s r.o. | Bezpečnostní kamery | Kontakt | Mapa stránek
Powered by Xperd - OMEGAplus Chrudim - Rejstřík firem