Dodavatelé


KELCOM INTERNATIONAL

Kelcom International je naším dodavatelem v oblasti elektronických zabezpečovacích systémů, propouštěcích systémů, kamerových a domovních dorozumívacích systémů a pultů centrální a perimetrické ochrany.

EUROSAT CS

Eurosat CS je velkoobchod se zabezpečovací a kamerovou technikou. Tato společnost pravidelně pořádá školení EZS a CCTV pro montážní firmy a projektanty. Společnost disponuje kvalitní technickou podporou.

ADI International

ADI, dříve Olympo Controls, je obchodní značkou Honeywell. Firma je náš dodavatel pro EZS, CCTV kamerové systémy, perimetrie, požární systémy EPS, přístupové a docházkové systémy ACCESS.

Dexon

Dexon Czech, s.r.o., je výrobcem a prodejcem Hifi, profesionální, plošně a auto ozvučovací techniky, reproduktorů, reprosoustav 5.1, domácího kina a autohifi.

Lites FIRE, s.r.o.

Výroba elektrické požární signalizace a elektrická požární signalizace pro železniční osobní vagóny.

Jablotron

Jablotron je přední český výrobce špičkových zabezpečovacích systémů. Slouží převážně k zabezpečení domů, bytů a firem menšího a středního rozsahu.

Telefónica O2 Czech Republic, a.s.

Provozovatel telekomunikačních služeb v ČR. Nabídka komplexního řešení pro firmy i domácnosti v oboru přenosu hlasu, dat a poskytování internetu. Poskytovatel O2 služeb. Široká síť O2 prodejen.

Nexans

Globální poskytovatel kabelových systémů a sítí řadící se mezi světovou špičku v kabelovém průmyslu.

Landis+Gyr

Společnost je přední světový dodavatel měřicích přístrojů, systémů a služeb pro měření spotřeby energie. Spojuje špičkovou měřicí technologii s hlubokými znalostmi procesů a poskytuje tak řešení a služby IT pro automatizaci měření dat.

2N TELEKOMUNIKACE, a.s.

Prodej telekomunikační techniky ATEUS. Telefonní ústředny, GSM brány pro hlasové i datové přenosy a analogové sítě, ISDN a VoIP.

Anixter Czech, a.s.

Výroba a distribuce komponent pro strukturované kabelážní systémy, 10" a 19" rozváděčové techniky a IP kamerových systémů.

Tyco Fire & Integrated Solutions s.r.o.

Tyco Fire & Integrated Solutions s.r.o. dodává široký sortiment systémů EPS z produkce divize Tyco Safety Products, která zahrnuje především námi dodávané produkty Zettler, Control equipment atd.

AJ TRADE s.r.o.

Dynamicky se rozvíjející internetový obchod, který se již nyní řadí mezi největší na českém trhu.Pro zákazníky je připraven široký sortiment telekomunikační techniky,CCTV systémů,digitální fototechniky a mnohého dalšího.

DOTAZY A POPTÁVKY
Máte zájem o více informací?
Jméno:
Email:
Telefon:
Dotaz:
 
SPOLUPRACUJEME
ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY
KONTAKT
VSV Connect, spol. s r. o.

Tel: +420 493 520 611
  +420 212 240 619

Fax: +420 493 520 613

Email:
Web: www.vsvconnect.cz
O společnosti   Reference   Dodavatelé   Servisní zóna   Záruka   Reklamační řád   Kontakty
2000-2023 | VSV Connect spol. s r.o. | Dodavatelé | Kontakt | Mapa stránek
Powered by Xperd - OMEGAplus Chrudim - Rejstřík firem