KELCOM INTERNATIONAL

KELCOM International, spol. s r.o., byla založena v roce 1991. Hlavní aktivity distribuční firmy v prvních letech její činnosti na českém trhu se zaměřovaly na komplexní služby klientům a spočívaly v široké nabídce služeb v oblasti ochrany majetku a osob. Do té doby téměř neznámý pojem elektronické zabezpečení se dostal do povědomí široké veřejnosti také díky úspěšné spolupráci s montážními firmami KELCOM International poskytujícími služby po celém území České republiky.

V oblasti zabezpečovací techniky byla nejvýznamnějším obchodním partnerem od samého počátku kanadská firma DSC Digital Security Controls. KELCOM International je dovozce a zároveň autorizovaný distributor systémů DSC pověřený schvalováním výrobků pro Českou a Slovenskou republiku.

Mezi další významné obchodní parametry v oblasti kamerových systémů patří Sanyo, Topica a Computar. V oblasti domovních dorozumívacích systémů se jedná o systémy Bitron, Videx a Hyundai.

Rok 1998 byl počátkem pro vlastní obchodní aktivity ve Slovenské republice prostřednictvím dceřiné firmy s obchodním názvem DSC Slovensko. Cíle firmy jsou nemalé - nabídnout zákazníkům služby a produkty ve stejné míře a kvalitě, jaká se dostává její klientele v ČR.

V jejím sortimentu naleznete zabezpečovací, přístupové, protipožární systémy, systémy obvodové ochrany (perimetrie), kamerové systémy, digitální záznamy a domovní dorozumívací systémy.

Cílem firmy je nabízet produkty nejvyšší kvality a také zajistit nejvyšší kvality poskytovaných služeb.

DOTAZY A POPTÁVKY
Máte zájem o více informací?
Jméno:
Email:
Telefon:
Dotaz:
 
SPOLUPRACUJEME
ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY
KONTAKT
VSV Connect, spol. s r. o.

Tel: +420 493 520 611
  +420 212 240 619

Fax: +420 493 520 613

Email:
Web: www.vsvconnect.cz
O společnosti   Reference   Dodavatelé   Servisní zóna   Záruka   Reklamační řád   Kontakty
2000-2019 | VSV Connect spol. s r.o. | KELCOM INTERNATIONAL | Kontakt | Mapa stránek
Powered by Xperd - OMEGAplus Chrudim - Rejstřík firem