Landis+Gyr

Společnost byla založena v roce 1896 ve švýcarském městě Zug. Ve svém oboru patří se značkami Ampy Metering, Ampy Email, Hunt Technologies, Cellnet a Landis+Gyr k předním světovým dodavatelům. Zaměstnává více než 4000 zaměstnanců ve 35 zemích světa. Každoročně investuje do vývoje a výzkumu 5 % svého obratu. Společnost se na celém světě těší výjimečně dobré pověsti především díky spolehlivosti, jakosti a vysoké míře inovací.

Jméno Landis+Gyr, které ve svém oboru proslulo úspěšným zaváděním inovací, je nejlepší zárukou vysoké jakosti a ekonomické výhodnosti. To jsou důležité vlastnosti nezbytné k vytvoření nabídky přizpůsobené požadavkům trhu. Několik výzkumných závodů nejen vyvíjí specifická řešení pro místní trhy, ale zároveň úzce spolupracuje na dalším vývoji základní technologie.

Regionální uspořádání
Skupina je rozdělena na pět regionálních divizí: Severní Amerika, Jižní Amerika, Spojené království, Evropa a Asie-Tichomoří. Kvalifikovaní dodavatelé, síť výzkumných pracovišť, regionální vývojová oddělení a střediska podpory prodeje na všech důležitých trzích jsou zárukou, že společnost Landis+Gyr je spolehlivý partner pro zákazníky na celém světě.

DOTAZY A POPTÁVKY
Máte zájem o více informací?
Jméno:
Email:
Telefon:
Dotaz:
 
SPOLUPRACUJEME
ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY
KONTAKT
VSV Connect, spol. s r. o.

Tel: +420 493 520 611
  +420 212 240 619

Fax: +420 493 520 613

Email:
Web: www.vsvconnect.cz
O společnosti   Reference   Dodavatelé   Servisní zóna   Záruka   Reklamační řád   Kontakty
2000-2019 | VSV Connect spol. s r.o. | Landis+Gyr | Kontakt | Mapa stránek
Powered by Xperd - OMEGAplus Chrudim - Rejstřík firem