Lites FIRE, s.r.o.

Firma LITES FIRE, s.r.o., sídlí ve Stráži nad Nisou v areálu LITES, a.s.

Společnost LITES FIRE je v současné době jediným českým výrobcem elektrické požární signalizace a pokračovatelem tradice výrobců EPS Tesla Liberec a LITES, a.s. Struktura společnosti zaručuje příznivé podmínky pro komplexní realizaci výrobků ve všech fázích od vývoje přes výrobu a distribuci k projekci a ke konečné realizaci na objektech.

Péče o kvalitu výrobků i služeb je ve společnosti prvořadou záležitostí všech řídících a výkonných pracovníků. Vyplývá to ze zavedeného systému zabezpečení jakosti podle norem ISO 9000:2000. Systém jakosti je certifikován podle normy ČSN EN ISO 9001:2000 firmou TÜV Bayern, jehož je LITES FIRE držitelem.

Základní výrobní sortiment: elektrická požární signalizace, elektrická požární signalizace pro železniční osobní vagóny
Hlavní cíle společnosti jsou: zavedení komplexních služeb k ochraně majetku a osob před požárem, rozšíření spolupráce s instalačními firmami v dodávkách systémů EPS a jejich přizpůsobení požadavkům zákazníka, identifikace potřeb zákazníka na doplnění a zlepšování systémů EPS (nové prvky a SW), dodávka EPS pro železniční vagóny jejich výrobcům a podíl na rekonstrukci zastaralých systémů v těchto vagónech.

Důraz na vědeckotechnický rozvoj dává dostatečnou záruku pro budoucnost společnosti. Trvalé spojení nejen s odborníky z celé řady evropských zemí, ale například také členství pracovníků v mezinárodních normotvorných komisích pro EPS zajišťuje dostatek informací o světovém trendu a pohledu na potřeby trhu a jiných segmentů ovlivňujících trh.

DOTAZY A POPTÁVKY
Máte zájem o více informací?
Jméno:
Email:
Telefon:
Dotaz:
 
SPOLUPRACUJEME
ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY
KONTAKT
VSV Connect, spol. s r. o.

Tel: +420 493 520 611
  +420 212 240 619

Fax: +420 493 520 613

Email:
Web: www.vsvconnect.cz
O společnosti   Reference   Dodavatelé   Servisní zóna   Záruka   Reklamační řád   Kontakty
2000-2019 | VSV Connect spol. s r.o. | Lites FIRE, s.r.o. | Kontakt | Mapa stránek
Powered by Xperd - OMEGAplus Chrudim - Rejstřík firem