Mincovní automaty

Mincovní automat ORION je mincovní telefonní přístroj pro chráněná prostředí s možností nastavení hodnoty tarifních impulsů, čímž přináší svému majiteli zisk.Přístroj je napájen pouze z telefonní linky a tarifikace je zajištěna na základě 16kHz impulsů od ústředny nebo s pomocí vlastní tarifní tabulky. Mincovní automat Landis & Gyr se mimo jiné také vyznačuje velmi přesným a plně elektronickým rozlišováním mincí a mnoha dalšími bezpečnostními prvky, čímž chrání svého majitele před podvody.

Landis & Gyr
mincovní telefonní automat ORION

Telefonní přístroj na mince je vybaven velmi detailní diagnostikou svých vnitřních obvodů a funkčnost jednotlivých mechanických částí je nepřetržitě kontrolována pomocí senzorů, čímž se minimalizuje možnost závady.

Nejspolehlivější a v Evropě nejrozšířenější privátní telefonní automat na mince s elektromagnetickým rozlišováním přijímaných mincí v hodnotách 1,2,5,10 a 20 Kč, s možností budoucího přijímání mincí Euro. Volba pulsní nebo DMTF, pseudotarifikace nebo řízení 16kHz tarifními impulsy, tlačítko REDIAL, vrácení nepoužitých mincí nebo možnost použít zbývajíci kredit pro další hovor. Displej zobrazuje vytáčené číslo, požadovanou hodnotu vkládaných mincí, kredit, chybová hlášení, stav pokladny, celkově přijatou hotovost, údaje o naprogramování a změny nastavení. Bezplatné použítí přes PIN majitele. 

DOTAZY A POPTÁVKY
Máte zájem o více informací?
Jméno:
Email:
Telefon:
Dotaz:
 
SPOLUPRACUJEME
ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY
KONTAKT
VSV Connect, spol. s r. o.

Tel: +420 493 520 611
  +420 212 240 619

Fax: +420 493 520 613

Email:
Web: www.vsvconnect.cz
O společnosti   Reference   Dodavatelé   Servisní zóna   Záruka   Reklamační řád   Kontakty
2000-2021 | VSV Connect spol. s r.o. | Mincovní automaty | Kontakt | Mapa stránek
Powered by Xperd - OMEGAplus Chrudim - Rejstřík firem