Náhlavní soupravy

Náhlavní soupravy jsou v nabídce služeb a zařízení firmy VSV connect spol. s r.o. dlouholetou stálicí. Nabízíme náhlavní soupravy firem Plantronics a Panasonic. Díky obrovské zkušeností našich techniků s tímto druhem zařízení vám můžeme poskytnout řešení šité přímo na míru. A je jedno jestli se jedná o náhlavní soupravy připojitelné k PC, mobilnímu telefonu, pevné lince, či po kompletní návrh a realizaci řešení Call centra, o čemž svědčí desítky referencí. Zařízení půjčujeme i na zkoušku a vybrat jej můžete v našem E-shopu.

NOVĚ nabízíme možnost vyzkoušení náhlavních souprav zdarma !

 

Příklady použití náhlavních souprav

Kontaktní (CALL) centra
Společnost Plantronics se svou více než 40letou zkušeností už tradičně představuje celosvětovou špičku v oboru kontaktních center. Díky naší proslulé spolehlivosti jsme se stali preferovaným partnerem společností, kterým záleží na výkonu a spolehlivosti techniky. Na našich náhlavních soupravách závisejí úspěchy při podnikání, stejně jako životy při záchranných akcích. Nabídkou různých možností nošení náhlavní soupravy se přizpůsobíme požadavkům konkrétního uživatele a všechny naše produkty jsou navrženy pro pohodlné celodenní nošení.

 

Dům a malá kancelář
Pokud chcete být v kontaktu s přáteli a rodinou, nemusíte kvůli tomu zůstávat na jednom místě. Náhlavní soupravy a řešení pro telefonování od společnosti Plantronics nejen dobře vypadají, ale také vám při telefonování dávají volnost pohybu. Můžete zůstat v kontaktu i pokud právě chováte miminko, vaříte večeři nebo stěhujete nábytek. Telefonování s volnýma rukama znamená, že si můžete povídat kdykoli - i pokud právě nemáte ruce volné.

  

Střední a velká firma
Jako aktivní profesionál si nemůžete dovolit být připoután ke svému stolu nebo dokonce držet v jedné ruce telefonní sluchátko. Musíte pracovat i v pohybu, ať už běžíte k tiskárně nebo přes celé letiště. Společnost Plantronics nabízí bezdrátové náhlavní soupravy, díky nimž můžete pracovat kdekoli, kdykoli, užít si volnost pohybu a mít obě ruce volné.

  

Pro mobily
Zůstaňte v kontaktu, i když jste v pohybu. Mobilní náhlavní soupravy Plantronics nabízejí konverzaci s volnýma rukama, i pokud právě probíháte přecpané letiště nebo jedete centrem města s oběma rukama na volantu. Klidně stáhněte okénko a nechte pracovat naši technologii WindSmart™... přátelům neunikne žádné vaše slovo! Patentovaný náušník FlexGrip™ zajišťuje stabilní a pohodlné nošení po celý den. Pokud požadujete zcela bezdrátovou mobilitu, vybírejte z našich řešení Bluetooth™.

  

Pro počítače
Pokud jste příznivci technologií jako je internetová telefonie (VoIP), online hry, rozpoznávání řeči nebo poslechu hudby - Plantronics vám nabídne tu pravou náhlavní soupravu. Naše náhlavní soupravy nabízejí nepřekonanou kvalitu zvuku a tak se online chat stává téměř tak dokonalým jako rozhovor tváří v tvář. Všechny naše výrobky jsou určeny k dlouhodobému používání a nebudete je muset měnit tak často, jako PC.

  

Hry a zábava
Zaměřte se jen na hru

  

DOTAZY A POPTÁVKY
Máte zájem o více informací?
Jméno:
Email:
Telefon:
Dotaz:
 
SPOLUPRACUJEME
ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY
KONTAKT
VSV Connect, spol. s r. o.

Tel: +420 493 520 611
  +420 212 240 619

Fax: +420 493 520 613

Email:
Web: www.vsvconnect.cz
O společnosti   Reference   Dodavatelé   Servisní zóna   Záruka   Reklamační řád   Kontakty
2000-2021 | VSV Connect spol. s r.o. | Náhlavní soupravy | Kontakt | Mapa stránek
Powered by Xperd - OMEGAplus Chrudim - Rejstřík firem