Reklamační řád

Záruční doba
Pokud není výslovně uvedeno jinak, vztahuje se na veškeré námi nabízené zboží zákonná záruční doba 24 měsíců od dne obdržení zboží.

Záruka
Záruka se vztahuje na veškeré vady zboží způsobené chybou při výrobě nebo chybou na použitém materiálu. Záruka se však nevztahuje na nadměrné opotřebování zboží v důsledku jeho nesprávného používání uživatelem. Zároveň se nevztahuje na běžné opotřebení zboží odpovídající charakteru zboží a době jeho užívání. Společnost VSV connect spol. s.r.o. se zavazuje v záruční době vyměnit nebo opravit veškeré zboží, které bude bude splňovat podmínky pro reklamaci podle tohoto odstavce. Záruční doba se při tom prodlužuje o dobu, po kterou nemohl odběratel věc užívat v důsledku vyřizování reklamace.

Postup při reklamaci
Pro řádné vyřízení reklamace, je třeba dopravit zboží na adresu maloobchodního oddělení společnosti VSV connect spol. s.r.o.: Tyršova 293, 506 01 Jičín, Tel/Fax: 493 520 611, 493 520 613, e-mail: vsvconnect@vsvconnect.cz.
Pracovníci maloobchodu posoudí neprodleně povahu závady a informují odběratele o způsobu vyřízení reklamace. Zboží je po vyřízení reklamace zasláno zpět odběrateli. V případě oprávněné reklamace hradí náklady na dopravu zboží zpět k odběrateli společnost VSV connect spol. s.r.o., v případě neoprávněné reklamace hradí tyto náklady odběratel. Náklady na dopravu k dodavateli hradí vždy odběratel.

Doby při vyřizování reklamace
Vyjádření o způsobu vyřízení reklamace doručí společnost VSV connect spol. s.r.o. odběrateli bez zbytečných odkladů v co nejkratší době po obdržení reklamovaného zboží. Obvykle je reklamace vyřízena do sedmi dnů, max. zákonná doba je jeden měsíc od obdržení reklamovaného zboží. Pokud reklamované zboží nelze v zákonné lhůtě opravit ani vyměnit za nové, má odběratel právo na odstoupení od kupní smlovy a vrácení kupní ceny.

Než budete zboží reklamovat
V případě, že máte problém s námi dodaným zbožím, doporučujeme kontaktovat servisní oddělení na tel. čísle 493 520 612, nebo E-mail servis@vsvconnect.cz.

VSV connect. spol. s r.o. působí na našem trhu již od roku 2000
Projektujeme, dodáváme a montujeme: Telefonní ústředny, zabezpečovací systémy, kamerové systémy, docházkové systémy, stravovací systémy, SAT a TV rozvody, EPS – elektronické protipožární systémy, rozhlasové ústředny, domovní telefony a videotelefony, ozvučení, strukturované kabeláže, UPS, internetová telefonie VoIP, Dále jsme dodáváme UPS, faxy, mincovní telefonní automaty, telefonní záznamníky, kopírky, telefonní přístroje, instalační materiál, USB telefony, folie do faxů.

Za společnost VSV connect, spol. s r.o.

Jaroslav Vohnout, Aleš Vojtíšek
jednatelé společnosti

DOTAZY A POPTÁVKY
Máte zájem o více informací?
Jméno:
Email:
Telefon:
Dotaz:
 
SPOLUPRACUJEME
ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY
KONTAKT
VSV Connect, spol. s r. o.

Tel: +420 493 520 611
  +420 212 240 619

Fax: +420 493 520 613

Email:
Web: www.vsvconnect.cz
O společnosti   Reference   Dodavatelé   Servisní zóna   Záruka   Reklamační řád   Kontakty
2000-2021 | VSV Connect spol. s r.o. | Reklamační řád | Kontakt | Mapa stránek
Powered by Xperd - OMEGAplus Chrudim - Rejstřík firem