Strukturovaná kabeláž

Strukturovaná kabeláž je základem moderní komunikace. Dnes už není kabelový rozvod koaxiálním, nebo telefonním kabelem. Dnes se výhradně používá strukturovaná kabeláž. Pojmem strukturovaná kabeláž označujeme souhrn norem řešení kabelových rozvodů. Tyto normy se v důsledku dynamického vývoje v technologii kabeláže rychle mění a doplňují. I přes časté aktualizace těchto norem je nutné je dodržovat. Jde hlavně o dodržení maximální povolené délky, typ a parametry kabelů a příslušných pasivních prvků.

  

Strukturovaná kabeláž představuje v současné době nejdůležitější komunikační prostředí pro přenos dat, hlasu, případně obrazu. Vzhledem ke své univerzálnosti a flexibilitě je využitelná pro nejrůznější telekomunikační systémy a služby. Její předností je snadné přizpůsobení změnám i budoucím.

Naše společnost zajišťuje komplexní dodání strukturované kabeláže od jejího návrhu po realizaci. Jako prvotní je ujasnění si typologie v jaké má být strukturovaná kabeláž provedena , výběr všech prvků , které jsou nutné k její realizaci , např. rozvaděče , aktivní prvky atd. Od tohoto všeho se odvíjí samotná realizace strukturované kabeláže. Rádi Vám nabídneme řešení vhodné pro Vás. V tomto oboru máme značné zkušenosti o čemž svědčí desítky referencí.

Strukturovaná kabeláž v našem sortimentu: Cat.5e, Cat.6, Cat.6A, Cat.7

Dodáváme a instalujeme značky strukturované kabeláže: NEXANS, Reichle & De-Massari, Panduit, LEXINET, Solarix, atd....

DOTAZY A POPTÁVKY
Máte zájem o více informací?
Jméno:
Email:
Telefon:
Dotaz:
 
SPOLUPRACUJEME
ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY
KONTAKT
VSV Connect, spol. s r. o.

Tel: +420 493 520 611
  +420 212 240 619

Fax: +420 493 520 613

Email:
Web: www.vsvconnect.cz
O společnosti   Reference   Dodavatelé   Servisní zóna   Záruka   Reklamační řád   Kontakty
2000-2023 | VSV Connect spol. s r.o. | Strukturovaná kabeláž | Kontakt | Mapa stránek
Powered by Xperd - OMEGAplus Chrudim - Rejstřík firem