Zabezpečovací systémy - EZS

Zabezpečovací systémy EZS jsou zařízení tvořená z více komponentů tvořících komlexní zabezpečovací řetězec (čidla, ústředny, přenosové prostředky, signalizační a ovládací panely). Aby byl utvořen jednotný kompletní zabezpečovací systém, musí být jednotlivé části propojeny. A to drátově, či pomocí bezdrátové technologie. Zabezpečovací systém EZS monitoruje vstup neoprávněných osob do prostorů, které jsou touto signalizací střeženy, a následně při vyhlášení poplachu dávají podnět k přivolání policie nebo bezpečnostní služby. Instalaci zabezpečovacího systému EZS předchází zpracování bezpečnostního posouzení objektu, které stanoví kritická místa a vyhodnotí veškerá rizika, definuje úroveň a stupeň zabezpečení a navrhne technické řešení, včetně návrhu režimového opatření. Následně je zpracován projekt, následuje instalace zabezpečovacího systému, proškolení obsluh a uvedení do trvalého provozu. Zabezpečovací systémy tak chrání Váš majetek.

 

 

Bydlíte v bytě nebo v rodinném domě, máte firmu? Tak to Vám může přijít vhod elektronické zabezpečovací systémy proti vloupání, požáru a jiným nebezpečím. Není to jen alarm, ale i zvýšené pohodlí (dálkové automatické ovládání zámků dveří, topení, garážových vrat, atd.).

 

  

Součástí nabízených služeb společnosti je také provádění servisu, pravidelných revizí a kontrol zabezpečovacích zařízení. Úroveň zabezpečení rozlišujeme do čtyř kategorií a to na rizika velmi vysoká, vysoká, průměrná a nízká. Schvalování komponentů pro zabezpečovací systémy, navrhování, instalace a revize systémů EZS se řídí skupinou harmonizovaných norem ČSN EN 50131.

DOTAZY A POPTÁVKY
Máte zájem o více informací?
Jméno:
Email:
Telefon:
Dotaz:
 
SPOLUPRACUJEME
ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY
KONTAKT
VSV Connect, spol. s r. o.

Tel: +420 493 520 611
  +420 212 240 619

Fax: +420 493 520 613

Email:
Web: www.vsvconnect.cz
O společnosti   Reference   Dodavatelé   Servisní zóna   Záruka   Reklamační řád   Kontakty
2000-2023 | VSV Connect spol. s r.o. | Zabezpečovací systémy - EZS | Kontakt | Mapa stránek
Powered by Xperd - OMEGAplus Chrudim - Rejstřík firem