EZS - zabezpečovací technika

Bydlíte v bytě nebo v rodinném domě, máte firmu? Tak to Vám může přijít vhod elektronický zabezpečovací systém (EZS) proti vloupání, požáru a jiným nebezpečím. Zabezpečovací technika není jen alarm, ale i zvýšené pohodlí (dálkové automatické ovládání zámků dveří, topení, garážových vrat, atd.).

 

Zabezpečovací technika je zařízení tvořené z více komponentů tvořících komlexní zabezpečovací řetězec (čidla, ústředny, přenosové prostředky, signalizační a ovládací panely). Aby byl utvořen jednotný kompletní zabezpečovací systém, musí být jednotlivé části propojeny. A to drátově, či pomocí bezdrátové technologie kabelů. Zabezpečovací technika monitoruje vstup neoprávněných osob do prostorů, které jsou touto signalizací střeženy, a následně při vyhlášení poplachu dávají podnět k přivolání policie nebo bezpečnostní služby. Instalaci EZS předchází zpracování bezpečnostního posouzení objektu, které stanoví kritická místa a vyhodnotí veškerá rizika, definuje úroveň a stupeň zabezpečení a navrhne technické řešení, včetně návrhu režimového opatření. Následně je zpracován projekt, následuje instalace zařízení, proškolení obsluh a zabezpečovací technika je uvedena do trvalého provozu.

 

Součástí nabízených služeb společnosti je také provádění servisu, pravidelných revizí a kontrol těchto zařízení. Úroveň zabezpečení rozlišujeme do čtyř kategorií a to na rizika velmi vysoká, vysoká, průměrná a nízká. Schvalování komponentů EZS, navrhování, instalace a revize systémů EZS se řídí skupinou harmonizovaných norem ČSN EN 50131.

DOTAZY A POPTÁVKY
Máte zájem o více informací?
Jméno:
Email:
Telefon:
Dotaz:
 
SPOLUPRACUJEME
ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY
KONTAKT
VSV Connect, spol. s r. o.

Tel: +420 493 520 611
  +420 212 240 619

Fax: +420 493 520 613

Email:
Web: www.vsvconnect.cz
O společnosti   Reference   Dodavatelé   Servisní zóna   Záruka   Reklamační řád   Kontakty
2000-2023 | VSV Connect spol. s r.o. | Firemní EZS zabezpečovací technika | Kontakt | Mapa stránek
Powered by Xperd - OMEGAplus Chrudim - Rejstřík firem