Telefonní ústředny

Telefonní ústředny navrhujeme, instalujeme, udržujeme a podporujeme všechny vaše komunikační potřeby - od hlasových, přes datové a obrazové až po mobilitu, bezpečnost a aplikace.

V nabídce máme širokou škálu telefonních ústředen, od analogových - vhodných především pro domácí využití přes digitální telefonní ústředny různých velikostí a služeb vhodných pro firemní užití.

Naše společnost se zaměřuje hlavně na dodávku telefonních ústředen renomovaných zahraničních společností, ale nezapomínáme samozřejmě ani na prověřené domácí výrobce. Důležitým faktorem je schopnost výrobce, nebo jeho zastoupení udržet standardně dlouhodobé servisní služby a podporu, kterou naše společnost dále poskytuje Vám - koncovým zákazníkům. Na kvalitu servisu je kladen obzvlášť velký důraz a o kvalitě a schopnostech našich zaměstnanců hovoří řada ocenění a certifikátů.

Telefonní ústředny Alcatel - Lucent, Panasonic, Alphatech, VIDEX, Siemens - HiPatch, 2N jsou vysoku značkou jakosti, kterou Vám nabízíme včetně všech dalších přidaných hodnot.

Naším cílem je poskytovat kompletní koncová řešení odpovídající potřebám organizací i jednotlivců v nejrůznějších sektorech trhu. V oblasti komunikace nabízíme služby od návrhu řešení, přes instalaci telefonních ústředen dle potřeb zákazníka, po úsporu financí IT, VoIP řešení , virtuálních propojení pracovních týmů. Samozřejmostí je servisní podpora dodaných telefonních ústředen zkušeným týmem odborníků. Společnost VSV connect, spol. s r.o. vytvořila širokou škálu služeb pokrývající potřeby zákazníků. Jedná se o základní údržbu, správu ICT technologií až po kompletní outsourcovaná řešení. Úroveň požadované servisní podpory si může každý zákazník vybrat posle svých momentálních potřeb. Společnost VSV connect, spol. s r.o. poskytuje tyto služby po celou dobu životnosti těchto telefonních systémů.

O komunikační systémy se stará početný tým zkušených odborníků s rozsahem působnosti po celé ČR. Ke každému zákazníkovi a jeho požadavku přistupujeme individuelně s maximálním zaujetím, pracovním nasazením.a maximální snahou řešit problém. Každý zaměstnanec je proškolen na námi dodávané telefonní ústředny a společnost VSV connect, spol. s r.o. je držitelem řady certifikátů a ocenění.

Za kvalitu naší práce hovoří stovky referencí.

DOTAZY A POPTÁVKY
Máte zájem o více informací?
Jméno:
Email:
Telefon:
Dotaz:
 
SPOLUPRACUJEME
ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY
KONTAKT
VSV Connect, spol. s r. o.

Tel: +420 493 520 611
  +420 212 240 619

Fax: +420 493 520 613

Email:
Web: www.vsvconnect.cz
O společnosti   Reference   Dodavatelé   Servisní zóna   Záruka   Reklamační řád   Kontakty
2000-2023 | VSV Connect spol. s r.o. | Telefonní ústředny | Kontakt | Mapa stránek
Powered by Xperd - OMEGAplus Chrudim - Rejstřík firem