O společnosti VSV connect, spol. s r.o.

Dovolte, abychom Vám představili naší společnost. Společnost VSV connect, spol. s r.o. vznikla v roce 2000 jako sdružení podnikatelů. V roce 2001 jsme se přeměnili na spol. s r.o.. Naše zaměření bylo zpočátku na dodávku a montáž telefonních ústředen a jim podobných systémů. Patříme dnes v oboru k firmám střední velikosti s již vybudovanou tradicí. Již od počátku našeho vzniku dodáváme telekomunikační systémy Alcatel a Panasonic. Tyto společnosti působí na trzích celého světa již řadu desetiletí a tvoří špičku mezi výrobci těchto systémů. Ověřili jsme si, že naše volba byla správná, protože se jedná nejen o kvalitní výrobky a technologie, ale těžíme i ze silné technické a servisní podpory oficiálních zastoupení těchto firem na trhu v ČR.

V průběhu let jsme rozšířili naši nabídku o docházkové, stravovací, zabezpečovací, kamerové a protipožární systémy, ozvučení a rozhlasové ústředny, TV a SAT rozvody. Součástí montáže těchto zařízení je samozřejmě i montáž strukturované kabeláže. Pro montáž PC sítí používáme značkové komponenty NEXANS, které jsou zárukou nejvyšší kvality. Protože zákazníci vyžadují komplexní služby, provádíme dodávky těchto zařízení jako komplexní stavby na klíč. Při kompletních dodávkách se nesoustředíme pouze na průmyslové stavby, ale provádíme i kompletní dodávky pro výstavbu a rekonstrukci bytových domů.
Jelikož dodáváme kompletní sortiment těchto zařízení jsme schopni vyhovět každému zákazníkovi na trhu slaboproudé a telekomunikační techniky.

Proč právě my?


Kvalita
Naše firma jde směrem vysoké kvality. Důkazů je hned několik. Při montážních pracech používáme moderní technologie. Mimo kvalitních montážních pomůcek jsou to především vysoce kvalitní montážní komponenty. Všechny práce provádíme jako ucelený soubor služeb, od ocenění projektové dokumentace, přes zajištění telefonních linek a jiných služeb s tím souvisejících.

Odborníci na svých místech
Dále cyklicky provádíme pravidelnou údržbu a servis námi dodaných zařízení na základě servisních smluv. Naši zaměstnanci odborně proškolí obsluhu těchto zařízení. Jako standard nabízíme HOT LINE, kde je možno řešit a hlásit Vaše dotazy a problémy. Montážní a servisní práce provádějí v drtivé většině případů naši kmenoví zaměstnanci podle předpisů daných výrobcem koncového zařízení. Autorizační osvědčení je u nás k dispozici včetně jmenného seznamu pracovníků. Tito lidé mají mnoholetou praxi a jsou zárukou dobře provedeného díla.

Krátké dodací lhůty
Naší obrovskou výhodou na trhu jsou krátké dodací lhůty. Od provedení cenových nabídek, které provádíme do termínu stanoveného zákazníkem. Až po vlastní dodávku a montáž, kterou provádíme dle dohody se zákazníkem v daném termínu. Certifikáty a prohlášení o shodě námi dodaných výrobků jsou samozřejmostí.

 

Za společnost VSV connect, spol. s r.o.

Aleš Vojtíšek
jednatel společnosti
DOTAZY A POPTÁVKY
Máte zájem o více informací?
Jméno:
Email:
Telefon:
Dotaz:
 
SPOLUPRACUJEME
ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY
KONTAKT
VSV Connect, spol. s r. o.

Tel: +420 493 520 611
  +420 212 240 619

Fax: +420 493 520 613

Email:
Web: www.vsvconnect.cz
O společnosti   Reference   Dodavatelé   Servisní zóna   Záruka   Reklamační řád   Kontakty
2000-2023 | VSV Connect spol. s r.o. | O společnosti | Kontakt | Mapa stránek
Powered by Xperd - OMEGAplus Chrudim - Rejstřík firem