Kamerové systémy pro domácnost

Kamerové systémy pro domácnost má naše společnost pro Vás připravenu celou řadu řešení pro účinné a efektivní střežení Vaší nemovitosti a majetku. Tyto domácí kamerové systémy složené z kamer, záznamových zařízení, propojovacích komponentů můžeme nazývat kamerové systémy pro domácnost.

Tyto kamerové systémy neslouží pouze jako pasivní prvek pro odrazení pachatelů možné trestné činnosti, ale i jako aktivní. Záběry z těchto kamerových systémů lze použít jako cenný důkazní materiál při případném trestním řízení.(v případě krádeže, poničení majetku, nebo jiných trestních činů). Další důležitou funkcí je možnost sledování zaměstnanců, či firem konajících práce na vašem pozemku. Díky dálkovému přístupu přes internet můžete být tzv. v obraze "on-line".

Domácí kamerové systémy jsou jedním z našich nejúspěšnějších oborů, ve kterém máme hluboké zkušenosti. I díky tomuto Vám pomohou naši odborníci najít to nejlepší řešení Vašeho budoucího kamerového systému.
Kamerové systémy pro domácnosti Vám usnadníme pořídit díky široké škále financování od splátkového prodeje, přes leasing. Široká servisní podpora, kterou nabízíme (smluvní či outsourcované) po celou dobu životnosti systému Vám umožní skutečně kvalitní ochranu Vašeho majetku.

Dodáváme a instalujeme kamerové systémy od různých výrobců: AVTECH, DAHUA, HIKVISION, SAMSUNG, AXIS, TRUEN, OXE, ACTI, MOBOTIX, ARECONT VISION, SONY, ...

Pro nabídku nás kontaktujte pomocí poptávkového formuláře.

Formulář pro nacenění kamerového systému - CCTV

*
*
*

 DVR   PC

DOTAZY A POPTÁVKY
Máte zájem o více informací?
Jméno:
Email:
Telefon:
Dotaz:
 
SPOLUPRACUJEME
ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY
KONTAKT
VSV Connect, spol. s r. o.

Tel: +420 493 520 611
  +420 212 240 619

Fax: +420 493 520 613

Email:
Web: www.vsvconnect.cz
O společnosti   Reference   Dodavatelé   Servisní zóna   Záruka   Reklamační řád   Kontakty
2000-2021 | VSV Connect spol. s r.o. | Kamerové systémy pro domácnost | Kontakt | Mapa stránek
Powered by Xperd - OMEGAplus Chrudim - Rejstřík firem