VOIP (IP) telefonní ústředny

Námi dodávané VOIP (IP) telefonní ústředny jsou komunikační systémy plně kompatibilní se současným světem IP komunikace. IP řešení je optimální pro firmy budující komunikační systém s jednotnou robustní infrastrukturou připravený na budoucí vývoj a nové technologie.

Naše VOIP (IP) telefonní ústředny  podporují IP zařízení i IP trunking. Tato kombinace vám umožní zvolit řešení, které přispěje k úspěchu vaší firmy a současně sníží náklady na infrastrukturu.

Díky těmto funkcím je možno integrovat tyto VOIP (IP) telefonní ústředny do dalších IT systémů a tvořit tak celé sítě, které Vám a vašemu pracovnímu týmu usnadňují a zpřehledňují komunikační potřeby. Soubor všech jejich schopností a funkcí umožní Vaší firmě vytvořit kvalitní a moderní komunikační prostředek, který si dnešní doba tolik žádá...

Nabízíme proto moderní VOIP (IP) telefonní ústředny od renomovaných výrobců na něž je náš tým pracovníků dokonale proškolen a neustále se zdokonaluje a vzdělává v jejich problematice. Naše firma poskytuje ucelené řešení od vypracování nabídky, přes montáž, servis a financování VOIP (IP) telefonních ústředen.

VSV connect, spol. s r.o. nabízí výkonné a cenově příznivé přepínače podporující napájení po Ethernetu a skutečně plug&play konektivitu pro IP telefony, přístupové body WLAN a další síťové prvky: přepínač OmniStack 6200 nabízí inteligentní přepínání, dokonalejší zabezpečení pro uživatele, snížení provozních a pořizovacích nákladů a nákladů na správu.se pouze naformátují...

DOTAZY A POPTÁVKY
Máte zájem o více informací?
Jméno:
Email:
Telefon:
Dotaz:
 
SPOLUPRACUJEME
ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY
KONTAKT
VSV Connect, spol. s r. o.

Tel: +420 493 520 611
  +420 212 240 619

Fax: +420 493 520 613

Email:
Web: www.vsvconnect.cz
O společnosti   Reference   Dodavatelé   Servisní zóna   Záruka   Reklamační řád   Kontakty
2000-2023 | VSV Connect spol. s r.o. | VOIP (IP) telefonní ústředny | Kontakt | Mapa stránek
Powered by Xperd - OMEGAplus Chrudim - Rejstřík firem