ADI International

Honeywell Security Products působí na trhu od roku 1991, do roku 2003 pod obchodním názvem Olympo Controls. Dodané komponenty a systémy jsou páteří tisíců zabezpečovacích aplikací v celé České a Slovenské republice. Nacházejí se v bankovních a finančních institucích, státních a vzdělávacích institucích, armádě, průmyslových podnicích a výrobních závodech, kancelářských budovách, maloobchodních sítích, kulturních a sportovních objektech, v městských centrech, nemocnicích, v infrastrukturních objektech i v soukromých domech a bytech.

ADI International Honeywell Security Products je součástí mezinárodní společnosti Honeywell, divize Security International. Díky spojení více než desetiletých zkušeností Olympo Controls, vedoucího distributora a systémového integrátora zabezpečovacích technologií na českém a slovenském trhu, se zázemím mezinárodní korporace s celosvětovým působením přináší zákazníkům kvalitní produkty a služby a je dlouhodobým a spolehlivým partnerem při řešení jejich potřeb.

Cílem Honeywell Security Products je poskytovat služby nejvyšší kvality - vysoké skladové zásoby, rychlé a spolehlivé dodávky, nadstandardní předprodejní a poprodejní podpora. Firma realizuje dodávky technologií od malých řešení pro rodinné domy až po komplexní integrované systémy pro náročné aplikace pokrývající stovky lokalit s centrální řízením a dohledem. Poskytuje technické poradenství, konzultace a školení, vypracování návrhu dodávky včetně doporučení a přizpůsobení návazným technologiím, jako jsou komunikační infrastruktura, telekomunikační sítě a informační systém.

DOTAZY A POPTÁVKY
Máte zájem o více informací?
Jméno:
Email:
Telefon:
Dotaz:
 
SPOLUPRACUJEME
ZAJÍMAVÉ ČLÁNKY
KONTAKT
VSV Connect, spol. s r. o.

Tel: +420 493 520 611
  +420 212 240 619

Fax: +420 493 520 613

Email:
Web: www.vsvconnect.cz
O společnosti   Reference   Dodavatelé   Servisní zóna   Záruka   Reklamační řád   Kontakty
2000-2019 | VSV Connect spol. s r.o. | ADI International | Kontakt | Mapa stránek
Powered by Xperd - OMEGAplus Chrudim - Rejstřík firem