VSV connect, spol. s r.o., Švestková 1304, 506 01 Jičín, tel.: +420 493 520 611, e-mail: obchod@vsvconnect.cz
Otevřít menu
VSV connect
domů Domů Naše služby Domovní telefony a interkomy

Domovní telefony a interkomy

domovní telefon

Domovní telefony

Ideálním prostředkem k ohlášení návštěvy je kromě domovního zvonku také domovní telefon. V naší nabídce najdete široký výběr domovních telefonů s různým počtem tlačítek a funkcí. Tyto telefony umožňují automatické otevírání dveří dle současných bezpečnostních standardů. Pro náročné zákazníky máme také videotelefony, které jsou k dispozici jak samostatně, tak i v sadách.


Domovní videotelefony

Domovní videotelefony Vám umožní na displeji vidět osobu, která stojí za dveřmi. Prostřednictvím mikrofonu a reproduktoru lze s osobou i komunikovat, aniž byste museli otevírat dveře.

domovní videotelefon

dveřní komunikátor

Dveřní telefonní komunikátory (vrátníky)

Dveřní telefonní komunikátory (vrátníky) se využívají pro komunikaci vstupu do objektu či jeho části prostřednictvím telefonní linky nebo LAN (počítačové sítě).

Dveřní IP komunikátory jsou vhodným řešením pro zajištění komunikace mezi vstupem a kancelářemi do objektů, kde je k dispozici LAN (počítačová síť). Prostřednictvím počítačové sítě lze zajistit komunikaci mezi libovolnými místy v objektu, případně i mimo něj (můžete například přijímat hovory od zvonící návštěvy u rekreačního objektu na mobilním telefonu apod.).

Díky integraci dveřního telefonního komunikátoru do stávající (telefonní či počítačové) sítě jsou náklady na kabeláž a koncové terminály téměř nulové.


Interkom

Získejte dokonalý přehled o návštěvnících.

Všechny 2N IP interkomy nabízí oboustrannou hlasovou komunikaci v HD kvalitě. Nedílnou součástí většiny interkomů je i HD kamera s nočním viděním. Na příchozí video hovor z interkomu odpovíte pomocí vnitřní jednotky 2N® Indoor Touch se 7“ dotykovým displejem nebo pomocí svého chytrého telefonu. Díky aplikaci My2N App hovor jednoduše zvednete třeba i během dovolené v zahraničí.

interkom

Domovní telefony a interkomy navrhujeme, instalujeme a servisujeme od výrobců: Ccechphone, URMET, 2N, Hikvision, Dahua, Alphatech, Fermax, Videx a další