VSV connect, spol. s r.o., Švestková 1304, 506 01 Jičín, tel.: +420 493 520 611, e-mail: obchod@vsvconnect.cz
Otevřít menu
VSV connect
domů Domů Naše služby Strukturované a optické kabeláže

Strukturované a optické kabeláže

Strukturované kabelové systémy

Strukturované kabelové systémy

Strukturované kabelové systémy jsou základní součástí infrastruktury všech moderních administrativních, technických, provozních a výrobních objektů. Umožňují maximální integraci jednotlivých slaboproudých systémů (LAN, CCTV, EZS, ACS atd.) a zvyšují užitné vlastnosti objektů současně s minimalizací provozních nákladů. Naše řešení splňují veškeré závazné normy a standardy.

Naše firma prostřednictvím našich montážních techniků vám připraví komplexní návrh a provedení strukturovaných kabelových systémů včetně vypracování technické dokumentace.


Optické kabelové systémy

Zajišťujeme komplexní dodávku a instalaci optických kabelů pro vaši stavbu, objekt. Výhodou optických kabelových rozvodů je skutečnost, že dokáží přenést signál na vzdálenost desítek kilometrů. Po jediném vlákně je pak možné přenášet násobně vyšší množství dat, než po metalickém kabelu. Svazek metalických kabelů tak hravě předčí jeden kabel optický o stejném průměru. Další výhodou je, že signál posílaný do optického vlákna lze různě modifikovat a docílit tak například zvýšení kapacity už obsazeného vlákna.

Montáže optických sítí využíváme tam, kde je potřeba zaručit přenos dat na delší vzdálenosti, ale i tam, kde jsou např. metalické technologie limitující. Využíváme optiku nejen na páteřní rozvody, ale také např. pro kamerové systémy při požadavku na vysoké rychlosti a kapacitu přenosu či kvalitu přenášených dat.

Nabízíme vám provedení kompletního návrhu až po konečnou instalaci a zafukování optických kabelů. Součástí montáže je:

  • Montáž optických sítí
  • Sváření optických vláken
  • Dodávku potřebných aktivních a pasivních prvků, RACK rozvaděčů
  • Měření strukturované kabeláže
  • Certifikace
Optické kabelové systémy

Strukturované a optické kabelážní systémy navrhujeme, instalujeme a servisujeme od značkových kabelových systémů, jako jsou např. Conrning, Solarix, LEXI-net, Reichle de Massari, KELine, LEONI a další