VSV connect, spol. s r.o., Švestková 1304, 506 01 Jičín, tel.: +420 493 520 611, e-mail: obchod@vsvconnect.cz
Otevřít menu
VSV connect
domů Domů Naše služby Přístupové systémy - ACS

Přístupové systémy - ACS

Přístupový systém - ACS je navržen pro objekty a prostory, kde je potřeba zajistit neoprávněnému vstupu a omezit přístup do určitých částí objektu.

přístupové systémy

Tento systém umožňuje nejen řízení pohybu osob a vozidel, ale také jejich monitorování v reálném čase s možností grafického zobrazení mapy objektu. Může být nasazen samostatně nebo jako součást docházkového systému, který umožňuje vstup na základě důkazů příchodu nebo pracovní doby. Všechny funkce přístupového softwaru jsou vždy součástí docházkového softwaru. Pro instalaci, kde je již docházkový software, nejsou potřebné žádné další licence pro přístupové funkce.


Princip práce přístupového systému spočívá v tom, že vstupní místa jsou vybavena čtečkami a elektromechanickými zařízeními pro blokování vstupu, jako jsou elektrické zámky, závory, turnikety atd. Ovládání těchto prvků se provádí pomocí výstupů, které jsou součástí přístupových jednotek i docházkových jednotek systému ACS-line. Odblokování vstupního místa je povoleno na základě vyhodnocení oprávnění získaného v obslužném softwaru. Vstupní místa lze ovládat jednostranně nebo oboustranně podle potřeby provozu. Dvěma snímači lze monitorovat a signalizovat stav dveří. Všechny události v systému jsou přenášeny do databáze v, kde jsou monitorovány a zpracovávány přístupovým softwarem. Poskytují se přehledy o tom, kdo, kdy, kam a jak dlouho vstoupil. Je možné průběžně sledovat historii průchodů každé osoby, frekvence průchodů přes jednotlivé vstupy a provádět on-line monitorování. Systém také eviduje a zobrazuje všechny provozní informace o nežádoucích průchodech, jednotlivých dveřích atd.

ochrana vstupu do domu

Přístupové systémy – ACS navrhujeme, instalujeme a servisujeme od výrobců: RON software, ACS-line, 2N, SYSDO, Hikvision, Dahua, Honeywell Northern