VSV connect, spol. s r.o., Švestková 1304, 506 01 Jičín, tel.: +420 493 520 611, e-mail: obchod@vsvconnect.cz
Otevřít menu
VSV connect
domů Domů Naše služby Telefonní ústředny a IP telefony

Telefonní ústředny a IP telefony

Navrhneme Vám telefonní ústřednu na míru dle velikosti vašeho objektu. Součástí dodávky telefonních ústředen jsou také telefonní přístroje, ať už analogové nebo v provedení IP. Zajistíme vám komunikaci s Vámi vybraným operátorem. Montáže telefonních ústředen provádíme pod renomovanými a osvědčenými značkami např. PANASONIC, 2N, Alcatel, Simens, Yestar a další.

IP telefon

Naši servisní technici vám připraví rozvodnou síť a nakonfigurují počet linek dle vašich potřeb. Konfigurace telefonních ústředen mohou být od jednoduchých – 1 státní linka / 6 interních linek až po špičkové digitální ústředny, poskytující zákazníkovi maximální komfort. Dodávané ústředny můžeme stavebnicově rozšířit dle vašeho přání.

IP telefonní síť může být postavena uvnitř podnikové infrastruktury jako lokální telefonní propojení kanceláří a objektů, hranice jsou však podstatně dále - za využití Internetu se z VoIP stává účinný telekomunikační nástroj, který vám dokáže ušetřit náklady na telefonické propojení zaměstnanců a celkové telefonní náklady firmy.

K výše uvedeným telefonním systémům dodáváme a instalujeme IP telefony.

Telefonní ústředny navrhujeme, instalujeme a servisujeme od výrobců: ALCATEL, SIEMENS, PANASONIC, 2N, YESTAR a další