VSV connect, spol. s r.o., Švestková 1304, 506 01 Jičín, tel.: +420 493 520 611, e-mail: obchod@vsvconnect.cz
Otevřít menu
VSV connect
domů Domů Naše služby Elektronické zabezpečovací systémy - EZS

Elektronické zabezpečovací systémy - EZS

Naše společnost nabízí komplexní řešení pro zabezpečení vašeho majetku. Provádíme odborné instalace a veškerou kabelovou přípravu a následnou montáž různých typů bezpečnostních systémů. Jsme přesvědčeni, že připravíme efektivní EZS (elektronický zabezpečovací systém) dle vašich požadavků pro váš dům dle předem stanovených parametrů.

EZS projekt

Předprojektová příprava

Poskytujeme odbornou konzultaci při přípravě a zpracování projektu a výběru nejvhodnějšího technického řešení. Při návrhu bezpečnostního systému spolupracujeme s koncovým investorem a projektantem. Zvážíme nejvhodnější řešení vašeho zadání a nabídneme adekvátní technické řešení k instalaci EZS.


Instalace zabezpečovacích systémů

Naši technici provádí kompletní odbornou instalaci zabezpečovacích systémů. Provádíme kabelovou přípravu, uskutečňujeme montáž, odborný servis i následnou revizi systémů pro zajištění bezpečnosti vašeho objektu renomovaných a osvědčených značek EZS, například Jablotron, Paradox, GALAXY, DSC, MB-SECURE, AJAX.

Instalace zabezpečovacích systémů

Drátové elektronické zabezpečovací systémy

Drátové elektronické zabezpečovací systémy

Do rozsáhlejších provozů navrhujeme drátový systém (EZS), který nabízí vysokou spolehlivost provozu. Doporučujeme jej zejména do novostaveb, kde je možné připravit kabelové rozvody ještě během stavby nebo během rekonstrukce objektu.


Bezdrátové elektronické zabezpečovací systémy

Bezdrátové elektronické zabezpečovací systémy jsou vhodné do menších objektů, kde perfektně plní svou funkci a navíc umožňují snadnou a rychlou montáž. Velkou výhodou bezdrátových systémů je snadnější instalace bez zásadních stavebních úprav (sekání do zdí).

Tyto bezpečnostní systémy lze navzájem kombinovat. Naše společnost navrhuje a instaluje systém zabezpečení tak, aby uspokojil všechny požadavky zákazníka a svoji funkci plnil na 100 %.

Bezdrátové elektronické zabezpečovací systémy
bezdrátové zabezpečení domu

Inteligentní propojení

Připravíme pro váš komfort naprogramování vzdáleného přístupu (snadné ovládání přes aplikaci ve vašem mobilním telefonu) bezpečnostního systému. Naši technici jsou připraveni nainstalovat bezdrátová zabezpečení vašeho domu dle vašeho požadavku. Zároveň zajistíme propojení s bezpečnostní agenturou. Na závěr jsme připraveni provést odborné školení zabezpečovacího systému a jeho ovládání.


Revize zabezpečovacího systému

Nabízíme revize námi instalovaných zabezpečovacích systémů, ale i vámi zakoupených EZS. Zkontrolujeme funkčnost současného stavu vašeho bezpečnostního systému a nabídneme budoucí efektivnější řešení. Na základě podrobné revize a posouzení možných nedostatků v systému případně navrhneme účinnější zabezpečení vašeho majetku.

Revize zabezpečovacího systému

Elektronické zabezpečovací systémy – EZS navrhujeme, instalujeme a servisujeme od výrobců: Jablotron, Paradox, GALAXY, DSC, MB-SECURE, AJAX a další