VSV connect, spol. s r.o., Švestková 1304, 506 01 Jičín, tel.: +420 493 520 611, e-mail: obchod@vsvconnect.cz
Otevřít menu
VSV connect
domů Domů Blog

Blog

kamerové systémy

Stravovací systémy

8. května 2024

Stravovací systémy umí jednoznačně identifikovat strávníka pomocí karty nebo čipu. Samotný objednávkový terminál umožňuje volbu druhu jídla i jeho odhlašování. Výdejový terminál pak obsluze zobrazí objednávky při odběru jídla. Stravovací program umí zpracovat komplexní chod celé kuchyně.

kamerové systémy

Chytrá elektroinstalace INELS pro inteligentní domácnost

21. března 2024

Chytré technologie v inteligentní domácnosti dovedou hotové divy. S takzvanými smart pomocníky budete mít vždy vše jednoduše, centrálně a dálkově stále pod kontrolou.

kamerové systémy

Přístupové systémy ACS pro dokonalý přehled

15. února 2024

Přístupové systémy ACS jsou určeny pro objekty a prostory, kde je třeba prostory zajistit proti neoprávněnému vstupu a omezit některým lidem přístup do určitých částí objektu. 

kamerové systémy

Kamerové systémy

12. prosince 2023

Kamerové systémy jsou stále častěji používány k monitorování majetku, budov a domů. Tyto systémy mohou sloužit k zajištění bezpečnosti, prevenci krádeží, sledování aktivit nebo jednoduše k dohledu nad prostorami.

kamerové systémy

Telefonní ústředny

5. prosince 2023

Telefonní ústředna (PBX - Private Branch Exchange) je zařízení, které umožňuje interní komunikaci mezi telefony v rámci jedné organizace a také připojení těchto telefonů k vnější telefonní síti. Existuje několik druhů telefonních ústředen, a to v závislosti na velikosti organizace, požadavcích na komunikaci a funkcích, které jsou potřebné.

kamerové systémy

Docházkové systémy

30. listopadu 2023

Docházkové systémy jsou nástroje, které slouží k sledování docházky zaměstnanců do práce, odchodu z práce a jejich přítomnosti během pracovní doby. Tyto systémy mohou být využívány pro monitorování pracovní doby, výpočet mezd, řízení přístupu a zlepšení efektivity práce.