VSV connect, spol. s r.o., Švestková 1304, 506 01 Jičín, tel.: +420 493 520 611, e-mail: obchod@vsvconnect.cz
Otevřít menu
VSV connect
domů Domů Blog

Blog

kamerové systémy

Chytrá elektroinstalace INELS pro inteligentní domácnost

21. března 2024

Chytré technologie v inteligentní domácnosti dovedou hotové divy. S takzvanými smart pomocníky budete mít vždy vše jednoduše, centrálně a dálkově stále pod kontrolou.

kamerové systémy

Přístupové systémy ACS pro dokonalý přehled

15. února 2024

Přístupové systémy ACS jsou určeny pro objekty a prostory, kde je třeba prostory zajistit proti neoprávněnému vstupu a omezit některým lidem přístup do určitých částí objektu. 

kamerové systémy

Kamerové systémy

12. prosince 2023

Kamerové systémy jsou stále častěji používány k monitorování majetku, budov a domů. Tyto systémy mohou sloužit k zajištění bezpečnosti, prevenci krádeží, sledování aktivit nebo jednoduše k dohledu nad prostorami.

kamerové systémy

Telefonní ústředny

5. prosince 2023

Telefonní ústředna (PBX - Private Branch Exchange) je zařízení, které umožňuje interní komunikaci mezi telefony v rámci jedné organizace a také připojení těchto telefonů k vnější telefonní síti. Existuje několik druhů telefonních ústředen, a to v závislosti na velikosti organizace, požadavcích na komunikaci a funkcích, které jsou potřebné.

kamerové systémy

Docházkové systémy

30. listopadu 2023

Docházkové systémy jsou nástroje, které slouží k sledování docházky zaměstnanců do práce, odchodu z práce a jejich přítomnosti během pracovní doby. Tyto systémy mohou být využívány pro monitorování pracovní doby, výpočet mezd, řízení přístupu a zlepšení efektivity práce.